Szczęśliwy numerek

01-12-2017

37

   W puli: 

 1, 3, 5, 6,

10, 12, 13, 17

18, 19, 20, 21, 22,

26, 28, 29, 30, 32,

34, 35, 36, 38, 40

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

5 listopada 2014 r. w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Najlepsi uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski zebrali się w Kancelarii Premiera, by odebrać pamiątkowe dyplomy z rąk pani Ewy Kopacz. Wśród tego grona znalazł się również jedyny reprezentant sanockich szkół, najlepszy uczeń naszej szkoły Karol Szczepan z klasy 3a.

12 listopada 2014r. odbyła się I edycja Konkursu  „JAK POLACY WYBILI SIĘ NA NIEPODLEGŁOŚĆ”.

 

We środę - 12 listopada 2014 r. uroczyście obchodziliśmy  w naszej szkole 96 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W tym dniu pamiętamy o tragicznych losach naszej Ojczyzny, licznych ofiarach, które poniósł nasz naród na drodze do niepodległości. Mieliśmy niecodzienną okazję wysłuchać - pełnych radości i pozytywnej energii utworów patriotycznych w wykonaniu uczniów klasy 1b, którzy chcą, jak większość z nas, czcić to święto pełni uśmiechu, szczęścia i dumy z tego, że żyjemy w wolnym kraju.

Miło nam jest poinformować, że po zaakceptowaniu wniosków przez zarząd Fundacji w Warszawie, Szkolna Komisja Stypendialna Fundacji Świętego Mikołaja,

 

W związku z obchodami 96 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę w II LO podejmujemy działania patriotyczne:

1) W dniu 12.11 na lekcji 5 zapraszamy na akademię przygotowaną przez klasę 1b.

Do corocznego turnieju powiatowego w piłce ręcznej dziewcząt przygotowywaliśmy się szczególnie. Końcem sierpnia znalazłem w końcu bramkę do piłki ręcznej, na której moglibyśmy ćwiczyć atak i obronę. Oczywiście nie chodzi tu o "obiekty sportowe" II LO tylko świeżo otwarty ogród doktora Jordana.  Dwa tygodnie później fachowcy opłacani z naszych pieniędzy, przypadkowo tylko przechodzących przez kasę miasta Sanoka zdarli całą murawę i zlikwidowali bramki. Podobno w ramach gwarancji.  

W dniu 7 listopada cztery pierwsze lekcje odbywają się zgodnie z planem. O godzinie 10:30 w kościele parafialnym odbędzie się Msza Św. za zmarłych pracowników i uczniów naszej szkoły. Klasy, pod opieką nauczyciela (z którym klasa ma zajęcia na lekcji 4) udają się do kościoła.

TG Sokół w Sanoku 8 listopada 2014r. organizuje po raz ósmy bieg uliczny celem uczczenia odzyskania niepodległości przez Polaków. Ochotnicy z II LO - zbiórka organizacyjna w piątek, 7.11, na dużej przerwie - kantorek wf.

Zapraszamy "kółkowiczów" i "kandydatów" na zajęcia w czwartek 6 listopada 2014 r. o godzinie 13.15 w sali nr 24.
Dorota Wierdak

Dzisiejszy turniej badmintona w Zespole Szkół nr 3 przyniósł nie lada emocji. Reprezentantki "Zakonu" w fenomenalnym stylu pokonały wszystkich przeciwników i awansowały z pierwszego miejsca do finału wojewódzkiego w badmintonie dziewcząt.