Szczęśliwy numerek

01-12-2017

37

   W puli: 

 1, 3, 5, 6,

10, 12, 13, 17

18, 19, 20, 21, 22,

26, 28, 29, 30, 32,

34, 35, 36, 38, 40

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Dnia 19 listopada 2014 o godz. 9:30 uczniowie wszystkich fakultetów biologicznych II LO udali się do Sanockiego Domu Kultury na film pt: „Bogowie” reżyserii Łukasza Pałkowskiego. Dramat opowiada o historii Zbigniewa Religi, który w latach 80 ubiegłego wieku dokonał w Polsce pierwszego przeszczepu serca. Główną rolę odegrał znakomity polski aktor – Tomasz Kot, który idealnie wcielił się w postać niezwykle oddanego swojemu powołaniu kardiologa.

 

 

Starosta sanocki serdecznie zaprasza na IV Jarmark Bożonarodzeniowy, który rozpocznie się  o godz. 11:00, 21 grudnia na Rynku Galicyjskim w sanockim skansenie. na gości czeka wiele świątecznych atrakcji. Zobacz program imprezy.

 

Po wygraniu zawodów powiatowych, piłkarki ręczne II LO potwierdziły dominację w zawodach rejonowych, które odbywały się w Ustrzykach Dolnych.

Półfinały wojewódzkie witają !

Spotkanie dziewcząt z nowa trenerką odbędzie się w piątek, o godzinie 11.30 - kantorek wf.

Zaczynamy zbierać artykuły do nowego: świąteczno-noworocznego numeru Kulfona! Zapraszamy do pisania sprawozdań z wydarzeń klasowych, andrzejek, akcji mikołajkowych i innych działań.

 

Impreza, z której dochody zostaną przekazane na potrzeby chorego Wiktorka Wojnarowskiego, odbędzie się 03.12.2014 (środa).
Zaczynamy o 17:00 i bawimy do 21:00!  Wstęp to 3zł. Dary od serca, dla serca Wiktorka mile widziane.

Po raz kolejny nasza szkoła postanowiła zaangażować się w akcję organizowania Szlachetnej Paczki. Szkolny wolontariat wraz z opiekunami zarejestrował się już w bazie danych, by pomóc.


Od grudnia do kwietnia w naszej szkole będzie trwać Konkurs Ekologiczny polegający na zebraniu jak największej ilości plastikowych nakrętek.
Konkurs zrealizowany w ramach akcji poświęconej choremu Wiktorowi - zebrane zamknięcia zostaną przekazane rodzinie chłopca.

Sportowe zajęcia pozalekcyjne są odwołane do 28.11 - patrz "matura próbna". Ewentualne zmiany - informacje u nauczycieli prowadzących.

Serdecznie pozdrawiam uczestników zajęć na siłowni. Ad meliora tempora. 

Po raz kolejny zapraszamy do udziału w konkursie, który od lat jest prowadzony przez polonistki II LO p. Julitę Kołodziejczyk i p. Zofię Rokitę i już na stałe wpisał się w tradycję naszej szkoły. Mamy nadzieję, że i tym razem podejmiecie wyzwanie i przybędziecie, by zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami w dziedzinie jakże bogatej i interesującej, jaką jest mitologia.. Już teraz uchylamy przed Wami nasze skromne wrota. I liczymy na dobrą zabawę…