Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

Osiągnięcia

Na stronie

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

W ostatnim dniu turnieju hokejowego XIX Olimpiady Młodzieży zawodnicy KH Sanok pokonali Podhale Nowy Targ 6:2, bramki zdobyli R. Sawicki 3, A. Kałużny, K. Kisielewski, D. Zawiła i tym samym upragnione złote medale trafiły na ich szyje. Srebro dla Podhala, a brąz dla zawodników Zagłębia Sosnowiec, którzy  pokonali Unię Oświęcim 3:2.

Najlepszym bramkarzem turnieju został : Michał  Luba,

najlepszym obrońcą : Kamil Olearczyk,

najlepszym napastnikiem : Radosław Sawicki

MISTRZOWSKI SKŁAD: Michał Luba(g), Kacper Rembisz(g), Kamil Olearczyk, Adam Kałużny, Kamil Świerski, Radosław Sawicki(c), Maciej Bielec, Kamil Dolny, Mateusz Gębczyk, Karol Kisielewski, Dariusz Wanat, Piotr Naparło(a), Konrad Ćwikła, Jan Rutkowski, Dawid Zawiła, Oliver Paczkowski, Artur Budzowski, Bernard Smagacz, Radosław Galla, Piotr Bar, Przemek Mielniczek, Krzysztof Drąg.

Trener: Józef Skokan / Jan Novak, dyrektor sportowy: Krzysztof Czech

Marzenie się spełniło, ciężka praca opłacała, a tytuł pozostanie na zawsze.

GRATULACJE dla całej drużyny !!!

Tylko krok do złota !

2 dzień turnieju

Piątkowe spotkanie hokeistów Sanoka przysporzyło kibicom wiele emocji, Oświęcimianie postawili duży opór i dzielnie się bronili. Pierwszą bramkę dla Sanoczan zdobył Karol Kisielewski (as. Dariusz Wanat), 4 minuty później golem Malickiego odpowiedzieli goście. Wszystko rozstrzygnęło się w trzeciej tercji. Piękną bramkę, strzałem pod poprzeczkę, na wagę zwycięstwa 2:1 zdobył Mateusz Gębczyk (as. Artur Budzowski), który został wybrany zawodnikiem meczu.

Do zawieszenia złotych medali na szyjach, Sanoczanom brakuje jeszcze wygranej w ostatnim meczu z Podhalem Nowy Targ, który odbędzie się w niedzielę o godz. 15.30.

Drużynie gratulujemy i czekamy na złoto !

1 dzień turnieju

Mocne otwarcie hokeistów !

W swoim pierwszym meczu turnieju OOM "Podkarpacie 2013", hokeiści KH Sanok pokonali drużynę Zagłębia Sosnowiec 8:0. Bramki dla gospodarzy zdobyli: Piotr Naparło 2, Radosław Sawicki 2, Maciej Bielec, Kamil Świerski, Karol Kisielewski, Bar Piotr. Po nerwowej pierwszej i drugiej tercji, w której gospodarze zaaplikowali  hokeistom z Sosnowca tylko dwa trafienie, w drugiej i trzeciej widzieliśmy grad bramek.

Licznie zgromadzona publiczność oglądała twardy i ciekawy mecz. MVP w teamie z Sanoka został  Piotr Naparło ale na pochwałę zasługuje cała drużyna. Jutro mecz z Unią Oświęcim, zapraszamy na godzinę 18.00 do Areny Sanok, na prawdę warto !

Zdjęcia z meczu autorstwa p. Tomasza Sowy do obejrzenia pod tym linkiem :  >>KLIK<<