Szczęśliwy numerek

01-12-2017

37

   W puli: 

 1, 3, 5, 6,

10, 12, 13, 17

18, 19, 20, 21, 22,

26, 28, 29, 30, 32,

34, 35, 36, 38, 40

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Jak co roku na sanockim rynku w okresie zbliżającej się "majówki" uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych wzięli udział w piątej Młodzieżowej Paradzie Niepodległości.

Celem imprezy jest poszerzanie historycznej wiedzy sanoczan na temat istotnych dla Polski wydarzeń. W tegorocznej edycji wzięło udział aż 18 szkół. Każda z nich miała za zadanie przedstawić scenkę z dowolnego okresu dziejów Polski. Nasze liceum za temat główny wzięło czasy Gomułki, czas walk kościoła katolickiego z komunizmem. W swojej scence poruszyli temat kardynała Stanisława Wyszyńskiego, spory między komunistami oraz katolikami, by w końcu naród złączył się z powodu wstąpienia na tron Piotrowy kardynała Karola Wojtyły. Nasi uczniowie w pełni zaangażowali się w to przedsięwzięcie.

By zwiększyć atrakcyjność parady, uczniowie po za prezentowaniem swych talentów również rywalizowały. Triumf zwycięstwa przypadł Zespołowi Szkół nr 1, natomiast nasze liceum zajęło drugie miejsce. 

Opiekunami grupy byli p. Barbara Wojdyła oraz p. Mariusz Kluczyński. 

LINK DO GALERII